EFDKA1AK605D122LH
DigiKeys varenummer
283-EFDKA1AK605D122LH-ND
Producenter
Producentens varenummer
EFDKA1AK605D122LH
Beskrivelse
CAP FILM 6UF 10% 1000VDC RAD
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6 µF Filmkondensatorer 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
1,260" L x 0,709" B (32,00mm x 18,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
1,331" (33,80mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)
ESR (ækvivalent seriemodstand)
11.5 mOhms