BK1/GMA-500-R er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 3.292
Datablad
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
På lager: 313
500 mA 250 V AC DC sikring Patron, Glas Kræver holder 5mm x 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Eaton Electronics Overcurrent Protection Fuse Portfolio
BK1/GMA-500-R
DigiKeys varenummer
283-3263-ND
Producenter
Producentens varenummer
BK1/GMA-500-R
Beskrivelse
FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spændingsklassifikation - AC
250 V
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
35A
Smeltning I²t
0.15
Størrelse/dimension
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
DC-koldmodstand
0.454 Ohms