BK/MDA-30-R
DigiKeys varenummer
283-2728-ND
Producenter
Producentens varenummer
BK/MDA-30-R
Beskrivelse
FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Detaljeret beskrivelse
30 A 250 V AC 125 V DC sikring Patron, Keramisk Kræver holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategori
Spændingsklassifikation - DC
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
1,5kA AC, 10kA DC
Smeltning I²t
1096.7
Størrelse/dimension
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Spændingsklassifikation - AC
250 V