BK/AGC-30-R
DigiKeys varenummer
283-2633-ND
Producenter
Producentens varenummer
BK/AGC-30-R
Beskrivelse
FUSE GLASS 30A 32VAC 3AB 3AG
Detaljeret beskrivelse
30 A 32 V AC DC sikring Patron, Glas Kræver holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Smeltning I²t
4950.0
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Sikringstype
Størrelse/dimension
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Strømklassificering (AMPS)
DC-koldmodstand
0.0024 Ohms
Spændingsklassifikation - AC
32 V