BK/AGC-15-R
DigiKeys varenummer
283-2625-ND
Producenter
Producentens varenummer
BK/AGC-15-R
Beskrivelse
FUSE GLASS 15A 32VAC 3AB 3AG
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 A 32 V AC DC sikring Patron, Glas Kræver holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategori
Responstid
Sprænger hurtigt
Mfr
Pakke/hus
Serie
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
1kA
Emballage
Bulk
Smeltning I²t
807.75
Varestatus
Aktiv
Godkendelsesagentur
CSA, UL
Monteringstype
Kræver holder
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Sikringstype
Størrelse/dimension
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Strømklassificering (AMPS)
DC-koldmodstand
0.005 Ohms
Spændingsklassifikation - AC
32 V