BK/ABC-30-R
DigiKeys varenummer
283-2614-ND
Producenter
Producentens varenummer
BK/ABC-30-R
Beskrivelse
FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 A 250 V AC 125 V DC sikring Patron, Keramisk Kræver holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
200A AC, 400A DC
Smeltning I²t
1429.0
Størrelse/dimension
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Strømklassificering (AMPS)
DC-koldmodstand
0.002225 Ohms
Spændingsklassifikation - AC
250 V