DRL35MMHI kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Altech Corporation
På lager: 383
Datablad
Billede for DRL35MMHI er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DRL35MMHI
DigiKeys varenummer
DRL35MMHI-ND
Producenter
Producentens varenummer
DRL35MMHI
Beskrivelse
DIN RAIL 35MMX15MM SLOT 39" STL
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
DIN-skinne Endestykke i top 1,378" B x 0,591" H (35,00mm x 15,00mm) Rillet Stål 39,370" (1000,00mm)
Kategori
Størrelse
1,378" B x 0,591" H (35,00mm x 15,00mm)
Producenter
Eaton - Bussmann Electrical Division
Længde
39,370" (1000,00mm)
Emballage
Bulk
Tykkelse
0,039" (1,00mm)