CA701-15/S
DigiKeys varenummer
1920-1125-ND
Producenter
Producentens varenummer
CA701-15/S
Beskrivelse
DIN RAIL 35MMX15MM SLOT 39" STL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
DIN-skinne Endestykke i top 1,378" B x 0,591" H (35,00mm x 15,00mm) Rillet Stål 39,370" (1000,00mm)
Kategori
Størrelse
1,378" B x 0,591" H (35,00mm x 15,00mm)
Producenter
Altech Corporation
Længde
39,370" (1000,00mm)
Emballage
Bulk
Tykkelse
0,039" (1,00mm)