1658-G21-02-P10-16A
DigiKeys varenummer
1658-G21-02-P10-16A-ND
Producenter
Producentens varenummer
1658-G21-02-P10-16A
Beskrivelse
CIR BRKR THRM 16A 240VAC 28VDC
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Afbrydere Termisk 16A 240 V AC 28 V DC Tryk for at nulstille Panelmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1658-G21-02-P10-16A Modeller
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
16A
Spændingsklassifikation - AC
240 V
Serie
Spændingsklassifikation - DC
28 V