1658-A00-00-P10-15A
DigiKeys varenummer
1658-A00-00-P10-15A-ND
Producenter
Producentens varenummer
1658-A00-00-P10-15A
Beskrivelse
CIR BRKR THRM 15A 240VAC 28VDC
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Afbrydere Termisk 15A 240 V AC 28 V DC Automatisk nulstilling Panelmontering
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
15A
Spændingsklassifikation - AC
240 V
Serie
Spændingsklassifikation - DC
28 V