SMF4L28CA-7
DigiKeys varenummer
31-SMF4L28CA-7TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-SMF4L28CA-7CT-ND - Afskåret tape (CT)
31-SMF4L28CA-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMF4L28CA-7
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO219AA
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
45,4V Klemme 8,8A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-219AA
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
45,4V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
8,8A
Serie
Effekt - Peak-impuls
400W
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
DO-219AA
Spænding - returspænding (Typ)
28V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
31,1V