SMBJ14CA-13-F
DigiKeys varenummer
SMBJ14CA-FDITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ14CA-FDICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMBJ14CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ14CA-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
23,2V Klemme 25,8A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMB
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMBJ14CA-13-F Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
25,8A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
14V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
15,6V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
23,2V