ECS-.327-12.5-34B-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-.327-12.5-34B-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-.327-12.5-34B-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-.327-12.5-34B-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-.327-12.5-34B-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-.327-12.5-34B-TR Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70 kOhms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Leverandørs enhedspakning
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,059" B (3,20mm x 1,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)
Belastningskapacitans
12,5pF