SMAJ15A-13-F
DigiKeys varenummer
SMAJ15A-FDITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMAJ15A-FDICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMAJ15A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMAJ15A-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMA
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24,4V Klemme 16,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMA
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMAJ15A-13-F Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
16,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
15V
Spænding - Nedbrud (min.)
16,7V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
24,4V