1812L300/24SLER
DigiKeys varenummer
18-1812L300/24SLERTR-ND - Tape & Reel (TR)
18-1812L300/24SLERCT-ND - Afskåret tape (CT)
18-1812L300/24SLERDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1812L300/24SLER
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 3.0A 24V 1812
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Polymerisk Nulstilbare sikringer PTC 24V 3 A Ih Overflademontering 1812 (4532 metrisk), konkav
Kategori
Tid til udløs
2 s
Modstand - Indledende (Ri) (min.)
1 mOhms
Serie
Modstand - Stift udløs (R1) (maks.)
30 mOhms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Spænding - Maks.
24V
Størrelse/dimension
0,181" L x 0,128" B (4,60mm x 3,24mm)
Strøm - Hold (Ih) (maks.)
3 A
Tykkelse (maks.)
0,032" (0,82mm)
Strøm - Udløs (It)
6 A
Godkendelsesagentur
cURus, TUV
Strøm - Maks.
50 A