FW1600008
DigiKeys varenummer
FW1600008TR-ND - Tape & Reel (TR)
FW1600008CT-ND - Afskåret tape (CT)
FW1600008DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FW1600008
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz ±10ppm Krystaller 12pF 150 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
12pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
16 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)