ECS-160-12-37-CTN-TR
DigiKeys varenummer
XC2440TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2440CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2440DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-160-12-37-CTN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz ±10ppm Krystaller 12pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-160-12-37-CTN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
12pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
16 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)