DFLR1600-7
DigiKeys varenummer
DFLR1600-7DITR-ND - Tape & Reel (TR)
DFLR1600-7DICT-ND - Afskåret tape (CT)
DFLR1600-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DFLR1600-7
Beskrivelse
DIODE STD 600V 1A POWERDI123
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 600 V 1A Overflademontering PowerDI™ 123
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DFLR1600-7 Modeller
Kategori
Hastighed
Standard restitution >500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
3 µA @ 600 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
10pF @ 4V, 1MHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
600 V
Leverandørs enhedspakning
PowerDI™ 123
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
1A
Driftstemperatur - Samling
-65°C – 150°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 1 A