D33V0S1U2LP1608-7
DigiKeys varenummer
31-D33V0S1U2LP1608-7TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-D33V0S1U2LP1608-7CT-ND - Afskåret tape (CT)
31-D33V0S1U2LP1608-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
D33V0S1U2LP1608-7
Beskrivelse
TVS DIODE 33VWM 55VC U-DFN1608-2
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
55V Klemme 19A Ipp TVS – Dioder Overflademontering U-DFN1608-2
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
19A
Mfr
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
156pF @ 1MHz
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
33V
Pakke/hus
2-UFDFN
Spænding - Nedbrud (min.)
36V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
55V