VFD13AMS43ANSHA
DigiKeys varenummer
VFD13AMS43ANSHA-ND
Producenter
Producentens varenummer
VFD13AMS43ANSHA
Beskrivelse
VFD-MS300, 7.5HP 5.5KW 480V 13A
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Frekvensomformer 13A 5500 W Chassismontering
Kategori
Strøm - Output
13A
Producenter
Delta Electronics/Industrial Automation
Watt - Belastning
5500 W
Serie
Spænding - Forsyning
460VAC
Emballage
Boks
Interface
USB, RS-485
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 60°C