BR1K0W075
DigiKeys varenummer
BR1K0W075-ND
Producenter
Producentens varenummer
BR1K0W075
Beskrivelse
RESISTOR 1000W 75 OHM
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Bremsemodstand 75Ohm, 1kW
Kategori
Tilbehørstype
Bremsemodstand
Producenter
Delta Electronics/Industrial Automation
Specifikationer
75Ohm, 1kW