2200/28VI-100
DigiKeys varenummer
2200/28VI-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
2200/28VI-100
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 28AWG VIOLET
Detaljeret beskrivelse
28 AWG Hook-up Tråd 7/36 Violet 600V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,035" (0,89mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,010" (0,25mm)
Spænding
600V
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Flere ressourcer
På lager: 0 Fod
Tjek leveringstid
Anmod om besked når varen er på lager
Spole
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 28AWG 150V YW 100'