2200/28OR-100
DigiKeys varenummer
W2228OR-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
2200/28OR-100
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 28AWG ORG
Producentens standard leveringstid
2 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
28 AWG Hook-up Tråd 7/36 Orange 600V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,035" (0,89mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,010" (0,25mm)
Serie
Længde
100,0' (30,5m)
Emballage
Spole
Spænding
600V
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Kabeltype
Kappefarve
Trådtykkelse
Klassificeringer
UL Style 1429
Ledertråd
7/36
Funktioner
Slidbestandig
Ledermateriale
Kvalifikation
MIL-W-16878 type B
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 600 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 28AWG 150V YW 100'