CWR-220-20-0203
DigiKeys varenummer
CSC20S-ND
Producenter
Producentens varenummer
CWR-220-20-0203
Beskrivelse
CONN RCPT 20POS IDC TIN
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 Rectangular posiciones Koblingsstik Stikforbindelse IDC Tin
Kategori
Antal rækker
2
Rækkeafstand
0,100" (2,54mm)
Serie
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Forældet
Trådtype
Båndkabel
Stikforbindelse type
Koblingsstik
Funktioner
Gennemføring
Kontakttype
Hunfatning
Kontaktfinish
Tin
Antal positioner
20
Farve
Blå
Afstand
0,100" (2,54mm)