CWR-217-26-0000
DigiKeys varenummer
CKR26G-ND
Producenter
Producentens varenummer
CWR-217-26-0000
Beskrivelse
CONN RCPT 26POS IDC GOLD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 Rectangular posiciones Koblingsstik Stikforbindelse IDC Guld
Kategori
Rækkeafstand
0,100" (2,54mm)
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kabelterminering
Bulk
Trådtype
Båndkabel
Varestatus
Forældet
Funktioner
Gennemføring, Polariseringsnøgle, Trækaflastning
Stikforbindelse type
Koblingsstik
Kontaktfinish
Guld
Kontakttype
Hunfatning
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Antal positioner
26
Farve
Blå
Afstand
0,100" (2,54mm)