CWN-361-26-0000 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
HARTING
På lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
På lager: 0
Datablad
På lager: 78
3M
På lager: 37
Amphenol CS (FCI)
3M
På lager: 456
På lager: 29
På lager: 143
Billede for CWN-361-26-0000 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CWN-361-26-0000
DigiKeys varenummer
CWN-361-26-0000-ND
Producenter
Producentens varenummer
CWN-361-26-0000
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 26 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,240" (6,10mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,155" (3,94mm)
Serie
Isoleringshøjde
0,681" (17,30mm)
Funktioner
Kileforbindelsesgang
Rækkeafstand - kobling
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
1A