71918-026LF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
3M
På lager: 37
Datablad
Similar
CW Industries
På lager: 0
Datablad
3M
På lager: 456
Tilslutnings-header Hulmontering 26 positioner 0,100" (2,54mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
71918-026LF
DigiKeys varenummer
71918-026LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
71918-026LF
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
71918-026LF Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Mfr
Kontaktlængde - Kobling
0,228" (5,80mm)
Serie
Kontaktlængde - Stift
0,114" (2,90mm)
Emballage
Rør
Isoleringshøjde
0,685" (17,40mm)