742C163331JP
DigiKeys varenummer
60-742C163331JPTR-ND - Tape & Reel (TR)
60-742C163331JPCT-ND - Afskåret tape (CT)
60-742C163331JPDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
742C163331JP
Beskrivelse
RES ARRAY 8 RES 330 OHM 2506
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 Ohm ±5% 63mW Effekt pr. Element Isoleret 8 Modstandsnetværk arrays ±200ppm/°C 2506, konkav, terminaler langside
Kategori
Effekt pr. element
63mW
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2506, konkav, terminaler langside
Modstand (Ohm)
330
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,063" B (6,40mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)