TF322P32K7680R
DigiKeys varenummer
110-TF322P32K7680RTR-ND - Tape & Reel (TR)
110-TF322P32K7680RCT-ND - Afskåret tape (CT)
110-TF322P32K7680RDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TF322P32K7680R
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TF322P32K7680R Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70 kOhms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Type
kHz krystal (stemmegaffel)
Leverandørs enhedspakning
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,059" B (3,20mm x 1,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)
Belastningskapacitans
12,5pF