TF162P32K7680R
DigiKeys varenummer
110-TF162P32K7680RTR-ND - Tape & Reel (TR)
110-TF162P32K7680RCT-ND - Afskåret tape (CT)
110-TF162P32K7680RDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TF162P32K7680R
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, ingen leder
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
90 kOhms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Type
kHz krystal (stemmegaffel)
Leverandørs enhedspakning
2-SMD (1,6x1)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,039" B (1,60mm x 1,00mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)
Belastningskapacitans
12,5pF