381LX221M450A022 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 1.008
Datablad
Similar
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 157
Datablad
På lager: 1.609
På lager: 80
Direkte
Direkte
Rubycon
Rubycon
På lager: 51
220 µF 450 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse - Snap-in 3000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
381LX221M450A022
DigiKeys varenummer
381LX221M450A022-ND
Producenter
Producentens varenummer
381LX221M450A022
Beskrivelse
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP TH
Detaljeret beskrivelse
Rippel strøm @ lav frekvens
1 A @ 120 Hz
Rippel strøm @ høj frekvens
1.4 A @ 20 kHz
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Kapacitans
Størrelse/dimension
1,378" diam. (35,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
1,260" (32,00mm)
Spænding - Nominel
450 V
Monteringstype
Levetid @ temp.
3000 timer @ 105°C
Driftstemperatur
-25°C – 105°C