380LX221M450J052 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Direkte
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 1.071
Datablad
Opgradering
Similar
Similar
På lager: 653
Rubycon
På lager: 200
Rubycon
På lager: 200
På lager: 96
TDK
Nichicon
På lager: 193
220 µF 450 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse - Snap-in 754mOhm @ 120Hz 3000 timer @ 85°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
380LX221M450J052
DigiKeys varenummer
338-2692-ND
Producenter
Producentens varenummer
380LX221M450J052
Beskrivelse
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP TH
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Mfr
Polarisering
Polar
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Rippel strøm @ lav frekvens
1.55 A @ 120 Hz
Varestatus
Aktiv
Rippel strøm @ høj frekvens
2.17 A @ 20 kHz
Kapacitans
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,984" diam. (25,00mm)
Spænding - Nominel
450 V
Højde - Monteret (maks.)
2,047" (52,00mm)
ESR (ækvivalent seriemodstand)
754mOhm @ 120Hz
Monteringstype
Levetid @ temp.
3000 timer @ 85°C