185682J250RAB-F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
Direkte
TDK
TDK
6800 pF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
185682J250RAB-F
DigiKeys varenummer
185682J250RAB-F-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
185682J250RAB-F
Beskrivelse
CAP FILM 6800PF 5% 250VDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
185682J250RAB-F Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,098" B (7,20mm x 2,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
160V
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
250V