168682J400C-F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Similar
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Direkte
TDK
Opgradering
TDK
6800 pF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
168682J400C-F
DigiKeys varenummer
168682J400C-F-ND
Producenter
Producentens varenummer
168682J400C-F
Beskrivelse
CAP FILM 6800PF 5% 400VDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
168682J400C-F Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,138" B (7,20mm x 3,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,295" (7,50mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
200V
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V