184333J100RAB-F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
TDK
TDK
0.033 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
184333J100RAB-F
DigiKeys varenummer
184333J100RAB-F-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
184333J100RAB-F
Beskrivelse
CAP FILM 0.033UF 5% 100VDC RAD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
184333J100RAB-F Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,413" L x 0,138" B (10,50mm x 3,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,276" (7,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
63V
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
100V