5180-3PG-318
DigiKeys varenummer
SC2944-ND
Producenter
Producentens varenummer
5180-3PG-318
Beskrivelse
CONN RCPT MALE 3POS GOLD CRIMP
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hanben Krympe
Kategori
Kappemateriale
Polyamid (PA), Nylon
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sort
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
Vejrtæt
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Hætte
Stikforbindelse type
Afskærmning
Antal positioner
3
Spændingsklassifikation
600V
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Kabelåbning
0,180" – 0,200" (4,57mm – 5,08mm)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-40°C – 115°C