3180-3SG-318
DigiKeys varenummer
SC3425-ND
Producenter
Producentens varenummer
3180-3SG-318
Beskrivelse
CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
Detaljeret beskrivelse
3 Cirkulært positionsstik Stik, Hunfatninger Krympe
Funktioner
Hætte
Antal positioner
3
Spændingsklassifikation
600V
Kabelåbning
0,180" – 0,200" (4,57mm – 5,08mm)
Driftstemperatur
-40°C – 115°C