T604-010.0M
DigiKeys varenummer
CW769TR-ND - Tape & Reel (TR)
CW769CT-ND - Afskåret tape (CT)
CW769DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T604-010.0M
Beskrivelse
XTAL OSC VCTCXO 10.0000MHZ LVCMO
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 MHz VCTCXO LVCMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 10-SMD, ingen leder
Kategori
Output
LVCMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±280ppb
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
6mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
10-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,094" (2,40mm)