AOCJY1-10.000MHZ-E-SW
DigiKeys varenummer
535-10653-ND
Producenter
Producentens varenummer
AOCJY1-10.000MHZ-E-SW
Beskrivelse
XTAL OSC VCOCXO 10.0000MHZ SNWV
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 MHz VCOCXO Sinusform Oscillator 3,3V Standby (slukning) 14-DIP, 4 ledere (fuld størrelse, metaldåse)
EDA/CAD-modeller
AOCJY1-10.000MHZ-E-SW Modeller
Kategori
Output
Sinusform
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±200ppb
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Monteringstype
Hulmontering
Resonatorbase
Pakke/hus
14-DIP, 4 ledere (fuld størrelse, metaldåse)
Type
Leverandørs enhedspakning
14-DIP
Frekvens
Størrelse/dimension
0,819" L x 0,520" B (20,80mm x 13,20mm)
Funktion
Standby (slukning)
Højde - Monteret (maks.)
0,334" (8,48mm)