OD100LP-81212SV-100.0M
DigiKeys varenummer
CW1006-ND
Producenter
Producentens varenummer
OD100LP-81212SV-100.0M
Beskrivelse
OSC VCOCXO 100.0MHZ 12V SNWV TH
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz VCOCXO Sinusform Oscillator 12V 6-DIP (0,750", 19,05mm), 5 ledere
Kategori
Spænding - Forsyning
12V
Mfr
Frekvensstabilitet
±100ppb
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 75°C
Emballage
Bulk
Strøm - Forsyning (maks.)
300mA (Typ)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-DIP (0,750", 19,05mm), 5 ledere
Type
Størrelse/dimension
1,000" L x 1,000" B (25,40mm x 25,40mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,500" (12,70mm)