AOCJY3-100.000MHZ-E-SW
DigiKeys varenummer
535-10675-ND
Producenter
Producentens varenummer
AOCJY3-100.000MHZ-E-SW
Beskrivelse
XTAL OSC VCOCXO 100.0000MHZ SNWV
Detaljeret beskrivelse
100 MHz VCOCXO Sinusform Oscillator 3,3V Standby (slukning) 6-DIP (0,750", 19,05mm), 5 ledere
EDA/CAD-modeller
AOCJY3-100.000MHZ-E-SW Modeller
Kategori
Output
Sinusform
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±10ppb
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Monteringstype
Hulmontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-DIP (0,750", 19,05mm), 5 ledere
Type
Størrelse/dimension
1,000" L x 1,000" B (25,40mm x 25,40mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,512" (13,00mm)