DV75C-040.0M | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | DV75C-040.0M |
Beskrivelse | XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ LVCMOS |
Producentens standard leveringstid | 17 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 40 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spænding - Forsyning 3,3V |
Mfr | Frekvensstabilitet ±280ppb |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Strøm - Forsyning (maks.) 6mA |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Resonatorbase | Pakke/hus 4-SMD, ingen leder |
Type | Størrelse/dimension 0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm) |
Frekvens | Højde - Monteret (maks.) 0,094" (2,40mm) |