AST3TQ-T-40.000MHZ-28
DigiKeys varenummer
535-12703-ND
Producenter
Producentens varenummer
AST3TQ-T-40.000MHZ-28
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ LVCMOS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
AST3TQ-T-40.000MHZ-28 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
7mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)