DOT050F-010.0M
DigiKeys varenummer
CW837TR-ND - Tape & Reel (TR)
CW837CT-ND - Afskåret tape (CT)
CW837DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DOT050F-010.0M
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ LVCMOS
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3,3V 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppb
Serie
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
10mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,550" L x 0,355" B (13,97mm x 9,02mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,270" (6,86mm)