ABLJO-V-160.000MHZ er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Abracon LLC
På lager: 0
Datablad
160 MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3,3V 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Abracon: Who We Are Today
ABLJO-V-160.000MHZ
DigiKeys varenummer
535-11449-ND
Producenter
Producentens varenummer
ABLJO-V-160.000MHZ
Beskrivelse
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVCMOS
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
ABLJO-V-160.000MHZ Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±45ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
40mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,563" L x 0,343" B (14,30mm x 8,70mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,217" (5,50mm)