VSEB0730H-3R3MC
DigiKeys varenummer
4044-VSEB0730H-3R3MCTR-ND - Tape & Reel (TR)
4044-VSEB0730H-3R3MCCT-ND - Afskåret tape (CT)
4044-VSEB0730H-3R3MCDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VSEB0730H-3R3MC
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 11.3A 15.8 MOHM
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 11.3 A 15,8mOhm maks. 2-SMD Støbte induktorer, automotive effektinduktorer
EDA/CAD-modeller
VSEB0730H-3R3MC Modeller
DC-modstand (DCR)
15,8mOhm maks.
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,311" L x 0,299" B (7,90mm x 7,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
9,3A