VSEB0530H-2R2MC
DigiKeys varenummer
4044-VSEB0530H-2R2MCTR-ND - Tape & Reel (TR)
4044-VSEB0530H-2R2MCCT-ND - Afskåret tape (CT)
4044-VSEB0530H-2R2MCDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VSEB0530H-2R2MC
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 10A 13 MOHM SMD
Detaljeret beskrivelse
2.2 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 10 A 13mOhm maks. 2-SMD Støbte induktorer, automotive effektinduktorer
EDA/CAD-modeller
VSEB0530H-2R2MC Modeller
DC-modstand (DCR)
13mOhm maks.
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Leverandørs enhedspakning
0530
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,217" L x 0,211" B (5,55mm x 5,35mm)
Strøm - Mætning (Isat)
8,3A
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)