VSEB0430H-1R0MC | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | VSEB0430H-1R0MC |
Beskrivelse | FIXED IND 1UH 10.7A 10.3 MOHM |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 10.7 A 10,3mOhm maks. 2-SMD Støbte induktorer, automotive effektinduktorer |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | VSEB0430H-1R0MC Modeller |
Kategori | Afskærmning Afskærmet |
Mfr | DC-modstand (DCR) 10,3mOhm maks. |
Serie | Klassificeringer AEC-Q200 |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 170°C |
Varestatus Aktiv | Induktansfrekvens - Test 100 kHz |
Type Formstøbt | Funktioner Støbte induktorer, automotive effektinduktorer |
Materiale - Kerne | Monteringstype Overflademontering |
Induktans | Pakke/hus 2-SMD |
Tolerance ±20% | Leverandørs enhedspakning 0430 |
Strømklassificering (AMPS) | Størrelse/dimension 0,169" L x 0,169" B (4,30mm x 4,30mm) |
Strøm - Mætning (Isat) 9A | Højde - Monteret (maks.) 0,118" (3,00mm) |