VSAB1770-6R8M | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | VSAB1770-6R8M |
Beskrivelse | FIXED IND 6.8UH 16.8A 7.8 MOHM |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 6.8 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 16.8 A 7,8mOhm maks. 2-SMD |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | VSAB1770-6R8M Modeller |
Kategori | Strøm - Mætning (Isat) 17,5A |
Mfr | Afskærmning Afskærmet |
Serie | DC-modstand (DCR) 7,8mOhm maks. |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Klassificeringer AEC-Q200 |
Varestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 170°C |
Type Formstøbt | Induktansfrekvens - Test 100 kHz |
Materiale - Kerne | Monteringstype Overflademontering |
Induktans | Pakke/hus 2-SMD |
Tolerance ±20% | Størrelse/dimension 0,691" pit. x 0,667" lev. (17,55mm x 16,95mm) |
Strømklassificering (AMPS) | Højde - Monteret (maks.) 0,283" (7,20mm) |