VSAB1770-150M
DigiKeys varenummer
4044-VSAB1770-150MTR-ND - Tape & Reel (TR)
4044-VSAB1770-150MCT-ND - Afskåret tape (CT)
4044-VSAB1770-150MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VSAB1770-150M
Beskrivelse
FIXED IND 15UH 12.5A 21 MOHM SMD
Detaljeret beskrivelse
15 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 12.5 A 21mOhm maks. 2-SMD
EDA/CAD-modeller
VSAB1770-150M Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
12A
DC-modstand (DCR)
21mOhm maks.
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,691" pit. x 0,667" lev. (17,55mm x 16,95mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,283" (7,20mm)